[us_page_title description=”1″ font_size=”1.8rem” inline=”1″]

eGames vo všetkých formách

Čo je eGames ?
Je to hranie elektronických hier. Väčšinou sa jedná o MMO hry ktoré fungujú online, alebo majú aj možnosť hrania po LAN sieti. Tieto hry sa dostali do popredia pred pár rokmi a stále napredujú. Možnosti hrania sú už takmer neobmedzené. Môžeme ich pustiť na mobile, hracej konzole, alebo našom počítači či notebooku. V eGames sa organizujú rôzne turnaje, LAN party a dokonca aj celosvetové turnaje, ale to už je o inom. Veľa ľudí tento druh “športu” odsudzuje no neuvedomujú si, čo všetko takéto hranie v skupine obnáša.

Counter Strike

Asi najznámejšia hra v hráčskej komunite. Hra nikdy nemala príbeh, no je ideálom na LAN party alebo na hranie v skupine. Jedná sa strielačku, kde proti sebe stoja dve skupiny. Jedna predstavuje policajtov a druhá teroristov. Hra sa odohráva na rôznych mapách, ktoré simulujú buď oslobodenie zajatcov, alebo odpálanie/ochránenie nejakého určitého miesta. V tejto hre sa musia snažiť ako jednotlivci, tak aj tým. Jedná sa tu hlavne o koordináciu v reálnom čase a predvídanie reakcií protivníka. Tímový duch tejto hre určite nechýba.

Fortnite

V hre, kde proti sebe stojí 100 hráčov na jednom ostrove a vyhráva len ten čo prežije ako posledný, sa moc času nenachádza. Nachystajte si dobrý sluch, tiché prostredie a pevné nervy s extrémnym postrehom. Účelom hry je zostriť zmysli a zdokonaliť rýchlosť koordinácie všetkých možností boja. Človek tu môže strieľať aj stavať zároveň a je celkom sranda to zosúladiť. Tak čo? Trúfneš si stať sa kráľom hry a nasadiť si korunu víťaza?

League of Legends

Táto hra patrí medzi najpopulárnejšie MMO hry sveta. Klasický mód spočíva v hre 5 na 5. Základná mapa je rozdelená na tri cestičky a džunglu. Hráči koordinujú a korigujú celú hru už na začiatku. V hre hrá hráč za jedného hrdinu a ten má svoje unikátne schopnosti. A aby nebolo málo, tieto schopnosti sa vedia negovať schopnosťami druhého hrdinu. Ich ďalšia sila spočíva v kupovaných predmetoch na daného hrdinu. Takže kombinácií a situácií tu nastane neúrekom. Myslíš si že taktika a tímová hra je tu zbytočná ? Ja sa stavím že nie. Ak si iného názoru, príď nám to ukázať, prečo si to myslíš.

World of Tanks

História je tiež pekná a zaujímavá. Medzi najzaujímavejšie patrí tá vojnová. Tanky, lietadlá, lode alebo ešte hlbšie meče, štíty a luky. V tejto hre si hráč kupuje a skúma tanky a ich rôzne module. Plní misie a hrá sa na pomerne veľkých mapách. Dokážete tu stretnúť legendárne nemecké Tigre alebo veľké nemecké KV-čka. Mapy sú v rôznych prostrediach a tak isto dajú hráčom aj rôzne zabrať. Tak čo ? Trúfaš si byť najlepší strelec a taktik v hre ? Alebo si tik-tak a otvoria ťa hneď ako konzervu ?

A toto je len maličké percento hier. Aj u nás v herni sa snažíme dosiahnuť čo najkrajšiu zbierku týchto, či už online alebo offline, hier. Od historických cez fantasy až po akčné herné pecky. Náš skill sa každým dňom zlepšuje. Chceš byť na vrchole našej tabuľky alebo stále budeš doma len plakať do poštára a klepať sa pod pokrievkou po prejdení jednej miestnosti v DOOM-e ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu