[us_page_title description=”1″ font_size=”1.8rem” inline=”1″]

Playstation VR

Ponorte sa do virtuálneho sveta. Môžte sa stať potápačom alebo silákom čo zabíja monštrá. Všetko je len o tom na čo máte chuť.

Experience videa

V tejto kategórii si môžte zajazdiť na horskej dráhe, prejsť sa po Pripyati alebo ponárať sa so žralokmi. Možnosti sú takmer neobmedzené a vaše zmysly dostanú poriadne zabrať pri tejto jazde. Je už len na Vás aký druh videa si zvolíte.
Tak čo ? Necháte sa zožrať žralokom alebo nachystáme nádobu ak by Vám náhodou bolo zle ?

Herný simulátor

Sekcia venovaná ako nadšencom tak aj poriadnym bláznom. Je už len na Vás či sa stanete jazdcom rally, basketbalistom alebo doktorom. Pre tých skúsenejších alebo odvážnejších máme nachystanú strelnicu a radi uvidíme ako ste presný v streľbe na pohyblivé terče. Ste pripravený prijať výzvu a pokoriť našu tabuľku alebo budete len trénovať ?

Akčné hry

Tu už je to o inom. Chcete rovno skočiť do sveta akčných hrdinov a rôznych príšer ? Máte odvahu zobrať do rúk čo najväčší gulomet (V hre DOOM je to BFG) a kosiť nepriateľov od rána do večera ? Tak nasaďte okuliare a ukážte svoj skill. Ale varujem Vás ! Nie je to nič pre slabé žalúdky.

Tak čo to bude dámy a páni ? BFG, volant alebo len vizuálny zážitok ? Voľbu necháme na Vás ale zaručujeme že to bude jedinečné. Príďte, vyskúšajte a uvidíte a pocítite na vlastnej koži aké to je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu